Zarząd Korporacji VIII Kadencji (2015-2017)


Od 26.09.2015

Jarosław Balsamski - Prezes Zarządu
Magdalena Ziemba
Małgorzata Gurdziel
Artur Górski
Krzysztof Wesołowski

Komisja Rewizyjna VIII Kadencji


Ryszard Kosowski
Marek Dworak
Katarzyna Pachuta

Sąd Koleżeński VIII Kadencji


Dariusz Demidziuk
Lucjan Ostruszka
Borys Skraba

Zarząd Korporacji VII Kadencji (2013-2015)


od 14.09.2013

Marek Dworak - Prezes Zarządu
Anna Sojka
Paulina Wójtowicz
Paweł Wolny
Jarosław Balsamski

Komisja Rewizyjna VII Kadencji


Lucjan Ostruszka
Mieczysław Mazur
Ryszard Kosowski

Sąd Koleżeński VII Kadencji


Borys Skraba
Izabela Dusza
Dariusz Demidziuk

Zarząd Korporacji VI Kadencji (2011-2013)


od 17.09.2011

Marek Dworak - Prezes Zarządu
Izabela Kwiatkowska
Dominika Salwa - Sekretarz Zarządu
Anna Surma
Aleksandra Szymanowicz
Paweł Wolny

Komisja Rewizyjna VI Kadencji


Lucjan Ostruszka
Małgorzata Dumieńska
Jarosław Balsamski

Sąd Koleżeński VI Kadencji


Dariusz Demidziuk
Borys Skraba
Izabela Dusza

Zarząd Korporacji V Kadencji (2009-2011)


od 18.09.2009

Borys Skraba - Przewodniczący
Krystian Cieślak - Skarbnik
Dominika Salwa  - Sekretarz
Magdalena Petryniak – członek zarządu
Katarzyna Garbowska – członek zarządu

Komisja Rewizyjna V Kadencji


Lucjan Ostruszka  - Przewodniczący
Darek Demidziuk
Małgorzata Dumieńska

Sąd Koleżeński V Kadencji


Paweł Nowakiewicz
Katarzyna Piłat
Izabela Dusza

Zarząd Korporacji IV Kadencji (2007-2009)


od 22.09.2007

Borys Skraba - Prezes Zarządu
Artur Susz - Skarbnik (wiceprezes ds. finansowych)
Przemysław Tkacz - Sekretarz
Izabela Dusza - członek Zarządu
Małgorzata Dumieńska - członek Zarządu
Krzysztof Pawlak - członek Zarządu
Maciej Wojtuń - członek Zarządu

Komisja Rewizyjna IV Kadencji


Dariusz Demidziuk - Przewodniczący
Ksymena Rosiek
Małgorzata Gajuk

Sąd Koleżeński IV Kadencji


Bartosz Jacyna - Przewodniczący
Katarzyna Piłat
Paweł Nowakiewicz

Zarząd Korporacji III Kadencji (2005-2007)


od 17.09.2005

Krzysztof Pawlak - Prezes Zarządu
Dariusz Demidziuk - Skarbnik (wiceprezes ds. finansowych)
Małgorzata Gajuk - Sekretarz
Maciej Woźniak - członek Zarządu
Borys Skraba - członek Zarządu
Ksymena Rosiek - członek Zarządu ds. krakowskich
Marta Tutko - członek Zarządu


Komisja Rewizyjna III Kadencji


Bartosz Jacyna - Przewodniczący
Małgorzata Dumieńska - Sekretarz
Katarzyna Piłat


Sąd Koleżeński III Kadencji


Zdzisław Dąbrowski - Przewodniczący
Piotr Maliński
Grzegorz Gołębiowski




Zarząd Korporacji II Kadencji (2003-2005)


od 02.10.2003

Ireneusz Kucharski - Prezes Zarządu
Dariusz Demidziuk - wiceprezes ds. organizacyjnych i finansowych
Maciej Woźniak - członek Zarządu ds. personalnych
Agnieszka Medoń - członek Zarządu ds. spotkań
Grzegorz Gołębiowski - członek Zarządu ds. komunikacji
Ksymena Rosiek - członek Zarządu ds. krakowskich
Bartosz Jacyna - członek Zarządu do zadań specjalnych


Komisja Rewizyjna II Kadencji


Piotr Dziubak - Przewodniczący
Monika Kaczmarek
Małgorzata Gajuk


Sąd Koleżeński II Kadencji


Zdzisław Dąbrowski - Przewodniczący
Jacek Tomkiewicz
Barbara Kuleta


Inne funkcje


Piotr Dziubak - Administrator Bezpieczeństwa Informacji
Grzegorz Gołębiowski - Skryba Korporacyjnej Strony Internetowej
Ksymena Rosiek - Ambasador Korporacji przy Alma Mater

Kim jesteśmy