Kraków: 10 maja 2012 godz. 19:00 Grota 2, Kampus UEK


2012-04-24

Temat: Sytuacja finansowa Krakowa

Gość: Bogusław Kośmider

Przewodniczący Rady Miasta KrakowaNa najbliższym spotkaniu w Krakowie swoją obecnością zaszczyci nas Bogusław Kośmider Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, szef krakowskich struktur PO, bankowiec.

"Skuteczny radny i kompetentny człowiek" - tak sam o sobie mówi Bogusław Kośmider. Jego droga zawodowa jest pełna profesjonalizmu zwieńczonego sukcesem.

Studiował na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz na Akademii Górniczo-Hutniczej, brał udział w wielu stażach i szkoleniach, pracował w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych. Jest członkiem rad nadzorczych spółek, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.Działał w harcerstwie, organizował lokalne stowarzyszenia, tworzył i dział w Rotary Klub i w Klubie Krakowskim. Trenował judo i uprawiał kajakarstwo.

Przewodniczący Rady Miasta zdradzi nam tajemnice dotyczące sytuacji finansowej naszego miasta, o której w ostatnim okresie jest bardzo głośno. Hasła, jakie pojawiają się w mediach mówią o wręcz dramatycznej sytuacji Krakowa, a ostatnia zapowiedź Prezydenta Miasta dotycząca zmian w opłatach oraz podwyżek lokalnych utwierdza mieszkańców w przekonaniu o słabej kondycji finansowej małopolskiej stolicy.


W SKRÓCIE:

PRELEGENT: Bogusław Kośmider

TEMAT: Sytuacja finansowa Krakowa

MIEJSCE: Grota 2, Kampus UEK

START: 10.05.2012 godz. 19:00

Wjazd na Kampus UEK na hasło: Korporacja UEK

 


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności