kuek@KRK (07.06) Piotr Konieczny: Niech Halina w to nie klika! A ja i tak w to kliknę, proszę pana!


2019-05-17

Zapraszamy na prelekcję na temat cyber-bezpieczeństwa, którą wygłosi najbardziej znany w tej dziedzinie ekspert w Polsce - Piotr Konieczny, założyciel portalu Niebezpiecznik.pl!W trakcie prelekcji Piotr:

- Pokaże cyberzagrożenia, które najbardziej bolą polskie firmy.

- Podpowie jak zbudować skuteczny (i mierzalny) program edukacji pracowników w zakresie budowania świadomości cyberbezpieczeństwa, czyli tzw. security awareness.

- Podzieli się przerażającymi historiami z wdrożeń i kilkoma trikami, które pomagają błyskawicznie przekonać pracowników do tego, że warto dbać o bezpieczeństwo firmowego sprzętu (i prywatnego życia).

- Powie co działa, a co przynosi odwrotny do zamierzonego skutek.

- Pokaże też, jakie błędy najczęściej popełniają managerowie działów IT i Zarządy, które próbują budować świadomość bezpieczeństwa w swojej firmie.

Jeśli Twoi współpracownicy klikają w co popadnie, ten wykład zdecydowanie jest dla Ciebie!

 

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 07.06.2019, 19:00, Kraków

Miejsce: Cafe Zouza ul.Prądnicka 20A Kraków (okolice Nowego Kleparza) link: https://www.facebook.com/CafeZouza/

 

Agenda

19:00-19:25 Rejestracja Gości

19:30 Rozpoczęcie spotkania.

20:00 Prelekcja.

21:00 – 22:00 Czas na luźne rozmowy.

23:00 – .. :00 Zmiana miejsca.

Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy na dalszą integrację/luźne rozmowy.

 

Piotr Konieczny, ekspert ds. bezpieczeństwa, od 14 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci oraz serwisów internetowych. Absolwent Glasgow Caledonian University. Wielokrotny zdobywca nagród za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT, laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów Forbes i Business Insider. Założyciel Niebezpiecznik.pl, firmy doradczej konsultującej projekty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa. W ramach Niebezpiecznik.pl Piotr zarządza zespołem wykonującym audyty i testy penetracyjne systemów teleinformatycznych oraz prowadzi szkolenia zarówno dla administratorów i programistów jak i zwykłych pracowników polskich firm, którzy w ramach swoich służbowych obowiązków korzystają z komputerów i internetu.

 

Comiesięczne Spotkania Korporacji Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie służą budowaniu zaufania i networkingowi wśród absolwentów UEK nastawionych na rozwój, inspiracje, innowacje i współpracę. Od 15 lat tworzymy środowisko mocne swoją wiedzą i doświadczeniem, wśród nas są przedsiębiorcy, naukowcy, startupowcy i menedżerowie z różnych rynków i firm.

 

Dla członków KUEK (z opłaconą składką) wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

 

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się pod linkiem www.kuek.pl/Newsletter.34.0.html, a następnie zgłoś udział na stronie wydarzenia.

 

Korporantów chcących wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swoje przybycie na stronie wydarzenia! Zaproś i zabierz ze sobą na spotkanie korporanta, który dawno nie był na spotkaniach, lub kandydata albo sympatyka! Dbaj razem z nami o nasz wspólny rozwój.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email damian.sluja@kuek.pl


Do zobaczenia na spotkaniu!

Zarząd Korporacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności