kuek@WAW (06.06) Rafał Brzoska: 14,5 mln PLN - cena dobrego imienia w biznesie


2019-05-17

MEGAHIT na koniec sezonu! Już w czerwcu na spotkaniu KUEK Rafał Brzoska: błyskotliwy innowator i zimny menedżer, ofiara politycznych układów i szef bezwzględnie tnący koszty. 6 czerwca o słodyczy sukcesów i gorzkiej cenie za błędy opowie nam najbardziej rozpoznawalny absolwent naszej Alma Mater i członek KUEK.Na trzecim roku studiów w Akademii Ekonomicznej w Krakowie założył firmę roznoszącą ulotki. 5 lat po studiach - stworzył jak wtedy mówiono - “prywatną pocztę”. 13 lat po studiach zamroził piekło - razem z Ruchem i PGP sprzątnął Poczcie Polskiej sprzed nosa kontrakt na roznoszenie przesyłek sądowych i prokuratorskich.

 

Dwa lata później kontrakt sądowy należał do przeszłości. Inne państwowe kontrakty, mimo wygranych przetargów i procesów sądowych nigdy nie doszły do skutku. Ratując grupę przed bankructwem odsprzedał jedną ze spółek - Bezpieczny List - firmie, która nie wypłaciła należnych pensji i odpraw.

 

Rafał Brzoska budzi w Polsce skrajne emocje. Podczas gdy tłumy klientów chwalą jego paczkomaty, inni nie mogą mu zapomnieć problemów z dostarczaniem przesyłek sądowych, zwłaszcza z pierwszych miesięcy kontraktu. Jedni podziwiają jak młodo dostał się na listę najbogatszych Polaków, inni wytykają ostre cięcie kosztów pracy. Jedni chwalą zawadiackie i skuteczne pomysły, jak obciążanie listów blaszkami, żeby obejść monopol Poczty na najlżejsze przesyłki, inni wypominają bolesne straty inwestorów na akcjach spółki Integer.pl.

 

Dziś Rafał Brzoska przyznaje się do błędów i chce z nami o nich rozmawiać. Mimo wielkich strat uratował firmę znajdując inwestora i wycofując akcje z giełdy. W bieżącym roku, włożył 14,5 mln zł w odkupienie Bezpiecznego Listu, i spłatę zobowiązań wobec pracowników, dostawców i ZUS.

 

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Skrajne emocje, to olbrzymie zainteresowanie. Chociaż na spotkanie z Rafałem Brzoską szykujemy rekordowo dużą salę, miejsc błyskawicznie ubywa. Chcesz mieć pewność, że dostaniesz się na salę - już teraz kliknij przycisk potwierdź obecność poniżej!

 

Pamiętaj!

KUEK to coś więcej niż spotkania z ciekawymi prelegentami! Zgodnie z naszą maksymą “Inspiracja, rozwój, wsparcie” - tworzymy bogate w wiedzę, doświadczenie i kontakty środowisko profesjonalistów. Dzięki nam rozwiniesz swoje umiejętności, poznasz ciekawych rozmówców i partnerów biznesowych i… po prostu ciekawie spędzisz czas w gronie przyjaciół, w pubie, na wspólnym rejsie lub partyjce golfa.

 

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się tutaj, a następnie zgłoś udział na stronie wydarzenia (sekcja Spotkania).

 

Dla członków KUEK wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

Spotkanie odbędzie się o godzinie 19.00 w Jack's Bar Warsaw Cinema na ulicy Brackiej 18 w Warszawie. Zachęcamy przyjść wcześniej, żeby spróbować dobrej kuchni!

 


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności