kuek@WAW (09.05) "Jak komunikować zmiany i pociągać za sobą ludzi – ukryta moc Twojej historii"


2019-05-07

Spotkanie majowe w Warszawie zbliża się wielkimi krokami:)!W maju będziemy mieli okazję do wysłuchania bardzo ciekawej prelekcji przygotowanej przez Magdalenę Petryniak pt. "Jak komunikować zmiany i pociągać za sobą ludzi – ukryta moc Twojej historii"

 

Data: czwartek 9 maja 2019, godz. 19:00

Miejsce: Jack's Cinema ul. Bracka 18, Warszawa.

 

Magdalena Petryniak

Partner zarządzająca Story Seekers w Europie

Ekspert w zakresie komunikacji, sprzedaży i storytellingu, konsultantka i trener w projektach międzynarodowych, wykładowca na studiach MBA, business woman, aktywnie zaangażowana w projekty społeczne

 

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie na Wydziale Finansów i Bankowości, Leadership Program w John Hopkins Bloomberg School of Public Health w USA i Akademii Innowacji ICAN Institute

 

Jako konsultantka Story Seekers prowadziła projekty i warsztaty komunikacji w sprzedaży B2B dla firm w wielu krajach, w tym USA, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. Współpracowała z takimi markami jak m.in. RSA, Mitel, Sage, Orange, Innogy, Unipetrol, ING, Raiffeisen Polbank, mBank, Idea Bank, Astor, Stowarzyszenie Wiosna. Od 12 lat realizuje projekty z zakresu komunikacji sprzedażowej, marketingowej i komunikacji społecznej. Prowadząc własną firmę (Grupa SAPR), przeprowadziła ponad 50 kampanii marketingowych i PR dla firm i instytucji, koordynowała również kampanię lobbingową, która doprowadziła do zmiany prawa. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami „Harvard Business Review Polska”. Prowadzi zajęcia „Sales Communication Skills” na Executive MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu i gościnnie na innych uczelniach w Polsce.

 

Wkrótce prześlemy więcej szczegółów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do zgłaszania swojego zainteresowania na stronie wydarzenia klikając na guzik "Potwierdzam obecność".

 

Comiesięczne spotkania Korporacji Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie służą budowaniu zaufania i networkingowi wśród absolwentów UEK nastawionych na rozwój, inspiracje, innowacje i współpracę. Od 15 lat tworzymy środowisko mocne swoją wiedzą i doświadczeniem, wśród nas są przedsiębiorcy, naukowcy, startupowcy i menedżerowie z różnych rynków i firm.

 

Korporantów chcących wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swoje przybycie na stronie wydarzenia!

 

Rejestracja na spotkanie pod linkiem:

www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html

 

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się pod linkiem www.kuek.pl/Newsletter.34.0.html, a następnie zgłoś udział na stronie wydarzenia (sekcja Spotkania).

 

Dla członków KUEK wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email malgorzata.gajuk@gmail.com

 

Do zobaczenia na spotkaniu!

Zarząd Korporacji KUEK Kraków


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności