Relacja ze spotkania Kraków 01.03.2019 Polacy w światowym wyścigu technologicznym kolei przyszłości, CEO Hyper Poland – Przemek Pączek


2019-03-03

Czy Polska jest w stanie skutecznie brać udział w wyścigu technologicznym?

Według Przemysława Pączka, CEO Hyper Poland - Zdecydowanie tak.1 marca mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji pt."Polacy w światowym wyścigu technologicznym kolei przyszłości".

 

Naszym prelegentem był Przemysław Pączek, współzałożyciel Hyper Poland sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu od stycznia 2018 roku.

 

Spotkanie zgromadziło ponad 30 osób, pojawiło się wiele nowych osób. Samo wydarzenie było okazją do wysłuchania i dyskusji na temat transportu przyszłości jakim jest Hyper Poland. Dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądać nowoczesny transport szybkich kapsuł, kiedy wystartują pierwsze testy polskiego hyperloopa, z jakich rozwiązań korzysta Hyper Poland aby przyśpieszyć wprowadzenie technologii na rynek i co najważniejsze jak ten nowatorski projekt wpłynie na rynek logistyki/podróży?

 

Po prelekcji był jak zwykle czas na rozmowy w kuluarach o aktualnych przedsięwzięciach menedżerskich czy biznesowych.

Mamy nadzieję, że prelekcja Przemka zainspirowała Was do zagłębienia się w temat transportu przyszłości.

 

Jeśli jesteś Korporantem lub Korporantką w każdej chwili możesz wrócić do prelekcji Przemka, logując się na stronie KUEK i odwiedzając zakładkę “Wspólne pliki” link www.kuek.pl/Wspolne-pliki.44.0.html, gdzie czeka na Ciebie prezentacja ze spotkania wraz z kontaktem do naszego prelegenta.

 

Dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się z Wami podczas kolejnych spotkań KUEK, które odbędą się już 5.04.2019 (piątek) w Krakowie oraz 4.04.2019 (czwartek) w Warszawie.

 


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności