Spotkanie KUEK Warszawa 7.03: “Za 5-10 lat handel jaki znamy, przestanie istnieć” Borys Skraba


2019-02-15

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 7.03.2019, 18:00, WarszawaO najnowszych trendach w sprzedaży detalicznej opowie Korporant Borys Skraba, a temat prelekcji brzmi: "Jak zmieni się sprzedaż w ciągu najbliższych 5-10 lat i dlaczego wielu dystrybutorów i producentów, których znamy zniknie z rynku."

 

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 7.03.2019, 19:00, Warszawa, Miejsce: Warsztat, PL. Konstytucji 4, start 18:00.

 

Na prelekcji dowiesz się m.in.:

- Jak będzie wyglądał rynek handlu za 5-10 lat?

- Najskuteczniejsze sieci detaliczne ewoluują w firmy technologiczne - dlaczego?

- Jak voice search wymusi zmiany w marketingu produktów FMCG, jakie są ryzyka dla producentów?

- Jaki jest potencjał VR w handlu?

 

Agenda spotkania:

18.00 - 18.30 rejestracja gości

18.30 - 18.50 przedstawienie gości

18.50 - 19.30 prelekcja

19.30 - 20.00 luźne rozmowy

20.00 - dla chętnych wspólne wyjście na piwo

 

Borys Skraba – jest przedsiębiorcą, członkiem KUEK i absolwent UE w Krakowie i Swedish Management Institute w Sztokholmie. Jest członkiem – założycielem Izby Gospodarki Elektronicznej - e-Commerce Polska, oraz Wiceprezesem Sądu Koleżeńskiego Izby Handlu Elektronicznego E-commerce Polska. Członek Jury konkursu e-Commerce Polska Awards. Założona i prowadzona przez niego firma Bold Brand Commerce od 10 lat projektuje i wdraża systemy e-commerce B2C i B2B klasy enterprise oparte o platformę Magento. W rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA w 2018 firma znalazła się wśród 100 najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie EMEA.

 

Spotkania KUEK służą budowaniu zaufania i networkingowi wśród absolwentów UEK nastawionych na rozwój, inspiracje, innowacje i współpracę. Od 15 lat tworzymy środowisko mocne swoją wiedzą i doświadczeniem, wśród nas są przedsiębiorcy, naukowcy, startupowcy i menedżerowie z różnych rynków i firm.

 

Korporantów chcących wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swoje przybycie na stronie wydarzenia!

 

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się pod linkiem www.kuek.pl/Newsletter.34.0.html, a następnie zgłoś udział na stronie wydarzenia www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html.

 

Dla członków KUEK wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email malgorzata.gajuk@gmail.com

 

Do zobaczenia!

Menedżer Spotkań KUEK Warszawa

Małgorzata Gajuk


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności