Spotkanie Kraków 01.03. Polacy w światowym wyścigu technologicznym kolei przyszłości, CEO Hyper Poland – Przemek Pączek


2019-02-14

Czy Polska jest w stanie skutecznie brać udział w wyścigu technologicznym? - 1 marca 2019 na to pytanie poszukamy odpowiedzi podczas wystąpienia CEO spółki Hyper Poland, Przemka Pączka, który jest absolwentem UEK i członkiem naszej Korporacji.Na spotkaniu Prezes spółki technologicznej, Przemek Pączek, opowie o światowym wyścigu w stworzeniu transportu przyszłości. Zaprezentuje też miniaturę prototypu szybkiej kaspuły

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

- jak będzie wyglądać nowoczesny transport szybkich kapsuł?

- kiedy wystartują pierwsze testy polskiego hyperloopa?

- z jakich rozwiązań korzysta Hyper Poland aby przyśpieszyć wprowadzenie technologii na rynek?

- jak ten nowatorski projekt wpłynie na rynek logistyki/podróży?

 

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 01.03.2019, 19:00, Kraków

Miejsce: Cafe Zouza ul.Prądnicka 20A Kraków (okolice Nowego Kleparza) link: https://www.facebook.com/CafeZouza/

 

Agenda

19:00-19:25 Rejestracja Gości

19:30 Rozpoczęcie spotkania.

19:50 Prelekcja.

21:00 – 22:00 Czas na luźne rozmowy.

22:00 – .. :00 Zmiana miejsca.

Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy na dalszą integrację/luźne rozmowy.

 

Przemysław jest współzałożycielem Hyper Poland sp. z o.o. oraz Prezesem Zarządu od stycznia 2018 roku. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w finansach i sprzedaży zdobywał w bankowości prywatnej, zarządzaniu strukturami funduszy zamkniętych, pośrednictwie nieruchomości, sektorze land development oraz doradztwie dla deweloperów. Zarządzał portfelem nieruchomości gruntowych jednego z największych polskich banków i pełnił funkcję członka zarządu spółek celowych funduszu zamkniętego z branży nieruchomości. Doświadczenie zdobywał m.in. w: Getin Noble Bank, Home Broker, ProDevelopment, CB Richard Ellis I San Francisco Center for Economic Development. Jest członkiem Urban Land Institute. Przemysław jest doktorantem na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (Program Management in New Technologies). Jest absolwentem ESCP Europe w Paryżu (Master’s in Management Londyn-Madryt-Paryż), Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Gospodarka Przestrzenna) oraz Programu Microeconomics of Competitiveness na Akademii Leona Koźmińskiego (realizowanego we współpracy z Harvard Business School). Ponadto był stypendystą MSZ Francji (Bourse Eiffel).

 

Comiesięczne Spotkania Korporacji Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie służą budowaniu zaufania i networkingowi wśród absolwentów UEK nastawionych na rozwój, inspiracje, innowacje i współpracę. Od 15 lat tworzymy środowisko mocne swoją wiedzą i doświadczeniem, wśród nas są przedsiębiorcy, naukowcy, startupowcy i menedżerowie z różnych rynków i firm.

 

Korporantów chcących wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swoje przybycie na stronie wydarzenia!

 

Zaproś i zabierz ze sobą na spotkanie korporanta, który dawno nie był na spotkaniach, lub kandydata albo sympatyka! Dbaj razem z nami o nasz wspólny rozwój.

 

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się pod linkiem www.kuek.pl/Newsletter.34.0.html, a następnie zgłoś udział na stronie wydarzenia www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html.

Dla członków KUEK (z opłaconą składką) wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email damian.sluja@kuek.pl

 

Do zobaczenia na spotkaniu!

Zarząd Korporacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

 


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności