kuek@KRK (1.02) "Rewolucja AI - jak Sztuczna Inteligencja zmienia biznes w Polsce i na Świecie”


2019-01-18

Coraz bardziej powszechna jest opinia, że sztuczna inteligencja całkowicie zmieni świat. Stoimy u progu rewolucji, która odmieni naszą cywilizację. Ta technologia niesie ze sobą olbrzymie możliwości, ale również zagrożenia. Dlatego tak ważne jest odpowiednie podejście do AI i wypracowanie strategii.Znany branżowy ekspert Vladimir Alekseichenko opowie o Sztucznej Inteligencji na spotkaniu KUEK.

 

Temat spotkania: "Rewolucja AI - jak Sztuczna Inteligencja zmienia biznes w Polsce i na Świecie”.

 

Na spotkaniu dowiesz się:

- czy AI to tylko hasło do uzyskania grantów/inwestycji?

- czy sztuczna inteligencja istnieje?

- czy sztuczna inteligencja ma intuicje?

- czego nauczyłem się wdrażając ML w wielu firmach i na czym polegają największe trudności?

- od czego można zacząć transformacje firmy?

 

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 01.02.2019, 19:00, Kraków, Miejsce: UWAGA NOWE MIEJSCE - Cafe Zouza ul.Prądnicka 20A Kraków (okolice Nowego Kleparza) link: https://www.facebook.com/CafeZouza/

 

Agenda

19:00-19:25 Rejestracja Gości

19:30 Rozpoczęcie spotkania.

19:50 Prelekcja.

21:00 – 22:00 Czas na luźne rozmowy.

22:00 – .. :00 Zmiana miejsca.

Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy na dalszą integrację/luźne rozmowy.

 

Vladimir Alekseichenko - Twórca podcastu o sztucznej inteligencji - BiznesMyśli (nr 1 w Polsce). Założyciel DataWorkshop, gdzie uczy ludzi jak zacząć stosować uczenie maszynowe w praktyce. Vladimir przeszkolił już ponad 700 osób. Twórca autorskiego online kursów na DataWorkshop (kolejna edycja w lutym 2019). Jego absolwenci pracują w takich firmach jak: Orange, Nokia, Intel, IBM, ING Bank, Santander Bank i wiele innych. Współzałożyciel firmy konsultingowej, która pomaga innym firmom zacząć stosować uczenie maszynowe we właściwy sposób, poszukując najpierw właściwego problemu, a następnie rozwiązując go. Vladimir zdobywa doświadczenie zawodowe pracując w różnych obszarach informatyki, stykając się z różnorodnymi technologiami. Od 2013 zajmuje się tematami związanymi z danymi i uczeniem maszynowym. Uczestniczy w konkursach Kaggle'a. Uwielbia pomagać innym, analizować dane i podróżować - odwiedził około 30 krajów.

 

Comiesięczne Spotkania Korporacji Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie służą budowaniu zaufania i networkingowi wśród absolwentów UEK nastawionych na rozwój, inspiracje, innowacje i współpracę. Od 15 lat tworzymy środowisko mocne swoją wiedzą i doświadczeniem, wśród nas są przedsiębiorcy, naukowcy, startupowcy i menedżerowie z różnych rynków i firm.

Korporantów chcących wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swoje przybycie na stronie wydarzenia!

 

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się pod linkiem www.kuek.pl/Newsletter.34.0.html, a następnie zgłoś udział na stronie wydarzenia www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html.

 

Dla członków KUEK (z opłaconą składką) wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email damian.sluja@kuek.pl

 

Do zobaczenia na spotkaniu!:)

Menedżer Spotkań KUEK Kraków

Damian Słuja


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności