Spotkanie kuek@krk: 11.01.2019 - Charyzma przywództwa czyli jak budować naturalny wpływ wśród ludzi


2018-12-27

"Jako przywódca osiągniesz doskonałość wtedy, gdy ludzie będą podążać za tobą, choćby tylko z ciekawości” Colin PowellJuż 11 stycznia o godz. 19:00 Zapraszamy na krakowskie spotkanie KUEK.

 

Naszym prelegentem będzie Małgorzata Klimczyk, Absolwent AE, Właściciel firmy “PERŁA Szkolenia i Coaching”, Ekspert ds. Przywództwa, Trener Biznesu, Profesjonalny Coach.

 

Będziemy rozmawiać o tym:

- Jakie są ramy przestrzeni przywództwa i relacje w ich granicach

- Kim trzeba być? Jak myśleć? Co czynić? by tworzyć świat, do którego ludzie chcą przynależeć

- Które mity do obalenia i prawa do przestrzegania są, by z pozycji menedżera stać się przywódcą.

 

Podczas wystąpienia przewidziana jest forma refleksji osobistej, dialogu oraz ćwiczenia.

 

Miejsce – Pawilon Józefa Czapskiego, ul. Piłsudskiego 12 link mnk.pl/oddzial/pawilon-jozefa-czapskiego.

 

Temat spotkania: “Charyzma przywództwa czyli jak budować naturalny wpływ wśród ludzi”

 

Agenda

19:00- 19:25 Rejestracja Gości

19:30 - Rozpoczęcie spotkania

21:00 – 22:00 Luźne rozmowy.

22:00 – .. :00 Zmiana miejsca. Przejście do "Baroque - Cocktails & Music"

Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy na dalszą integrację.

 

O prelegencie: Małgorzata Klimczyk - Ekspert ds. Przywództwa, Trener Biznesu, Profesjonalny Coach ICI, ECPC (ACTP ICF) oraz ICC. Lider Inspiracji i Zmiany oraz specjalistka w odkrywaniu drzemiących talentów. Wspiera w osiąganiu potencjału przywódczego – osobistego, w zespołach i na poziomie organizacji. Jej pasją jest inspirowanie do twórczych i efektywnych działań, usprawnianie procesów i wytyczanie strategii dla firm.

Od 25 lat prowadzi firmę PERŁA Szkolenia i Coaching, gdzie rozpowszechnia ideę organizacji uczącej się w oparciu o wartości, myślenie systemowe oraz innowacyjność. Absolwentka UE w Krakowie (marketing) i WSE im. Ks. J. Tischnera (zarządzanie zasobami ludzkimi), a także były pracownik naukowy UEK w Katedrze Analizy Rynku i Badań Marketingowych. Licencjonowany Trener Transforming Communication™, stypendystka Harvard Business School i Metropolitan University of Manchester. Twórca i propagator pierwszych w Polsce programów studiów podyplomowych Public Relations (1994) i Coaching w Biznesie (2006) na dwóch uczelniach wyższych. W 2010 r. utworzyła markę handlową Profesjonalny Kurs Zawodowy Coaching w Biznesie®, a w 2017 międzynarodową akredytację Experienced Institute in Poland ICI. Autorka dwóch narzędzi coachingowych: DNA SUKCESU© - model odkrywania indywidualnych czynników strategii osiągania sukcesu oraz TEAM COACHING CHANGE MODEL© - rozwijające kreatywność i zaangażowanie zespołów. Więcej na www.perla.edu.pl i www.coachingwbiznesie.edu.pl.

 

Z racji ograniczonej liczby miejsc mamy serdeczną prośbę o potwierdzenie obecności na spotkaniu najpóźniej do czwartku 10 stycznia, na stronie wydarzenia na www.kuek.pl link www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html (Zaznacz "Potwierdzam obecność").

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email damian.sluja@kuek.pl


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności