kuek@Warszawa (13.12) Absolwenci razem mogą więcej. Wizja KUEK.


2018-11-23

Jak powinna działać nowoczesna organizacja absolwencka? Jakie cele nią kierują? Jaką wartość mogą wspólnie stworzyć absolwenci tej samej uczelni? Na te i inne pytania ma odpowiedzieć wizja KUEK. Wypracowane przez nowo wybrany zarząd idee będą tematem przewodnim grudniowego spotkania, które w świątecznej atmosferze poprowadzi Triber Stowarzyszenia - Bartosz Jacyna.Wychodzimy z założenia, że jak startować do gwiazd, to porządną rakietą;) Dlatego w listopadzie, w pełnym składzie, udaliśmy się w Bieszczady, gdzie przez 2 dni pracowaliśmy nad wizją oraz porządną strategią rozwoju. Postawiliśmy przed sobą bardzo ambitne cele, bo wiemy dokąd zmierzamy. Ale to wszystko nie uda się bez Was - Korporantów i Sympatyków. To Wy i Wasze zaangażowanie jest kluczem do gwiazd.

 

Zapraszamy Was zatem na grudniowe spotkanie, które tradycyjnie odbędzie się w świątecznej atmosferze przy barszczyku.

Dla członków KUEK wstęp jest bezpłatny, natomiast dla Sympatyków i wszystkich pozostałych osób 30 PLN (płatność na recepcji wydarzenia).

 

Data: czwartek 13 grudnia 2018, godz. 18:00

Miejsce: Warszawa, w miejscu Warsztat, Pl. Konstytucji 4

Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy Was na poczęstunek wigilijny do Chłopskiego Jadła na Pl. Konstytucji 1 o godzinie 20.00.

 

Z punktu widzenia planowanego poczęstunku kluczowe jest zaplanowanie precyzyjnej liczby gości, dlatego też mamy serdeczną prośbę do Was o potwierdzenie obecności na spotkaniu najpóźniej do wtorku 11 grudnia (do godz 17:00), na stronie wydarzenia na www.kuek.pl link www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html (Zaznacz "Potwierdzam obecność").

 

W razie ew. pytań jesteśmy do dyspozycji pod emailem malgorzata.gajuk@gmail.com.

 

Zarząd KUEK


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności