Spotkanie KUEK Kraków: “Za 5-10 lat handel jaki znamy, przestanie istnieć” Borys Skraba


2018-08-05

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 28.09.2018, 19:30, Kraków, Miejsce – Restauracja "Zabłocie 13", Kraków ul. Zabłocie 13.“Za 5-10 lat handel jaki znamy, przestanie istnieć” Borys Skraba

 

Drodzy Korporanci i Sympatycy,

 

Spotkania KUEK w Krakowie wracają po wakacjach!

 

O najnowszych trendach w sprzedaży detalicznej opowie Korporant Borys Skraba, a temat prelekcji brzmi: "Jak zmieni się sprzedaż w ciągu najbliższych 5-10 lat i dlaczego wielu dystrybutorów i producentów, których znamy zniknie z rynku."

 

Zapisz już teraz datę spotkania w swoim kalendarzu – 28.09.2018, 19:30, Kraków, Miejsce – Restauracja "Zabłocie 13", Kraków ul. Zabłocie 13.

 

Na prelekcji dowiesz się m.in.:

- Jak będzie wyglądał rynek handlu za 5-10 lat?

- Najskuteczniejsze sieci detaliczne ewoluują w firmy technologiczne - dlaczego?

- Jak voice search wymusi zmiany w marketingu produktów FMCG, jakie są ryzyka dla producentów?

- Jaki jest potencjał VR w handlu?

 

Borys Skraba – jest przedsiębiorcą, członkiem KUEK i absolwent UE w Krakowie i Swedish Management Institute w Sztokholmie. Jest członkiem – założycielem Izby Gospodarki Elektronicznej - e-Commerce Polska, oraz Wiceprezesem Sądu Koleżeńskiego Izby Handlu Elektronicznego E-commerce Polska. Członek Jury konkursu e-Commerce Polska Awards. Założona i prowadzona przez niego firma Bold Brand Commerce od 10 lat projektuje i wdraża systemy e-commerce B2C i B2B klasy enterprise oparte o platformę Magento. W rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA w 2018 firma znalazła się wśród 100 najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie EMEA.

 

Spotkania KUEK służą budowaniu zaufania i networkingowi wśród absolwentów UEK nastawionych na rozwój, inspiracje, innowacje i współpracę. Od 15 lat tworzymy środowisko mocne swoją wiedzą i doświadczeniem, wśród nas są przedsiębiorcy, naukowcy, startupowcy i menedżerowie z różnych rynków i firm.

 

Potwierdź swoje przybycie!

Jeśli nie jesteś członkiem KUEK, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział pod linkiem www.kuek.pl/Spotkania.41.0.html_

lub wyślij informację o chęci uczestnictwa na email damian.sluja@kuek.pl.

 

Do zobaczenia we wrześniu

Menedżer Spotkań KUEK Kraków

Damian Słuja


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności