Spotkanie KUEK w Krakowie 15 czerwca 2018 “Czy marketing może prowokować do społecznej dyskusji?”


2018-05-18

Spotkanie KUEK w Krakowie 15 czerwca 2018 “Czy marketing może prowokować do społecznej dyskusji?”Wszystkich Korporantów i Sympatyków KUEK - stowarzyszenia absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - zapraszamy na prelekcję pt. “Czy marketing może prowokować do społecznej dyskusji?”

Dla wszystkich ciekawych światowych trendów społecznych i komunikacyjnych. Uwaga: w trakcie prelekcji będą filmy w jęz. ang.

 

Termin: 15 czerwca 2018, piątek,

 

19:20 - 19:55 Rejestracja gości/ Czas na luźne rozmowy

20:00 Rozpoczęcie spotkania

 

Miejsce spotkania: Barka AQUARIUS przy moście dębnickim www.aquariuskrakow.pl

 

Spotkanie poprowadzi Izabela Dusza, korporantka- założycielka, wychowanka kuźni marketerów Unilever, aktualnie Category Marketing Director na Europę Środkowo-Wschodnią w grupie Walmark. W swojej karierze Izabela zarządzała wieloma markami i ich komunikacją z branży FMCG oraz OTC, kreowała kampanie społeczne i PR. Ostatnie projekty komunikacyjne Izy zostały nagrodzone na 3 międzynarodowych festiwalach: Golden Drum Lublana 10.2016; Eurobest Rzym 12. 2016; Aranypenge (GOLD BLADE) Budapeszt 5.2017.

 

Dla absolwentów UEK oraz korporantów KUEK wstęp wolny, prośba o potwierdzenie obecności na maila damian.sluja@kuek.pl lub na stronie www.kuek.pl

 

Po spotkaniu serdecznie zapraszamy na dalszą integrację/ luźne rozmowy, które odbędą się w tym samym miejscu (na Barce AQUARIUS).

 

Zachęcamy do zapisania się do naszego stowarzyszenia i do newslettera:

www.kuek.pl/Dolacz-do-nas.6.0.html


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności