21.04.2017 r. godz. 19.00 - Kraków - Spotkanie Korporacji UEK


2017-04-04

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie KUEK w Krakowie, które odbędzie się o godz. 19.00 w dniu 21 kwietnia br. (piątek) w Blueberry Resto & Bar, ul. Bocheńska 2a.

 

Gościem specjalnym będzie Pan Adrian Weremiuk - Prezes Zarządu XSystem S.A., który w swoim wystąpieniu poruszy temat „Elektronicznego obiegu dokumentów w organizacjach".Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie KUEK w Krakowie, które odbędzie się o godz. 19.00 w dniu 21 kwietnia br. (piątek) w Blueberry Resto & Bar, ul. Bocheńska 2a.

Gościem specjalnym będzie Pan Adrian Weremiuk - Prezes Zarządu XSystem S.A., który w swoim wystąpieniu poruszy temat „Elektronicznego obiegu dokumentów w organizacjach".

Firma XSystem powstała w 1999 r. Od 2011 r. jest notowana na rynku NewConnect. Działalność XSystem S.A. opiera się na budowie rozwiązań z obszaru obiegu dokumentów, elektronicznych archiwów oraz świadczeniu usług cyfryzacji. Oferta XSystem S.A. to również nowoczesne systemy kopiująco-drukujące, infrastruktura IT, urządzenia produkcyjne do druku cyfrowego oraz dystrybucja wyspecjalizowanych mediów do druku.

Zarząd KUEK


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności