WARSZAWA 26.06.2016 godz. 18.00 - Spotkanie Korporacji UEK


2016-06-11

Wszystkich Korporantów i Sympatyków KUEK - stowarzyszenia absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - zapraszamy na kolejne warszawskie spotkanie.

 

Temat: Współczesny konsument: jego charakterystyka i potrzeby - dyskusja z udziałem gościa specjalnego: Iwony GolonkoWszystkich Korporantów i Sympatyków KUEK - stowarzyszenia absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - zapraszamy na kolejne warszawskie spotkanie.

 

Temat: Współczesny konsument: jego charakterystyka i potrzeby - dyskusja z udziałem gościa specjalnego: Iwony Golonko

 

Zakres tematyczny:

Zmiany pokoleniowe - Baby Boomers, pokolenia X,Y, Z - jak podejmują decyzję i czym się kierują przy wyborze produktów, usług czy też pracodawców

Metody budowania więzi z klientem

Współczesne technologie w centrum procesu zakupowego współczesnego klienta

 

Iwona Golonko: przedsiębiorczyni, menedżerka, mentorka, konsultantka firmy konsultingowej Maroney Group, trenerka biznesu z doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu projektami i firmami, e-commerce, certyfikowany coach ICC.

Absolwentka programu Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Łazarskiego (studia podyplomowe i MBA).

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w różnych sektorach (m.in.: konsulting, transport, nieruchomości, rekrutacja i szkolenia). Przez ostatnie 10 lat zarządzała firmami i projektami. Jako Dyrektor HR na Europę w firmie First Group plc., czołowej firmie w sektorze transportu publicznego w Wielkiej Brytanii, odpowiadała za największy międzynarodowy projekt rekrutacyjno-szkoleniowy (z kilkunastu tysięcy rekrutowanych kandydatów z krajów Unii Europejskiej ponad 2000 osób przeszkolonych i zatrudnionych w First Group).

maroney-szkolenia.pl/trenerzy/iwona-golonko

 

Termin spotkania: 23 czerwca 2016, czwartek, g.18:00

 

Miejsce : Warsztat, pl. Konstytucji 4, Warszawa, parter siedziby Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

 

Dla absolwentów UEK oraz korporantów KUEK wstęp wolny, zapewniamy poczęstunek, prośba o potwierdzenie obecności na maila malgorzata.gurdziel@kuek.pl

 

Szczegóły dotyczące spotkania zostaną wysłane drogą mailową do naszych korporantów i sympatyków.

Zachęcamy do zapisania się do naszego stowarzyszenia i do newslettera:

www.kuek.pl/Dolacz-do-nas.6.0.html


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności