Relacja ze spotkania K!UEK w Krakowie w dniu 5 kwietnia 2013 r.


2013-04-10

Nowa formuła spotkań, a przede wszystkim powrót do piątkowych wieczorów okazały się świetnym pomysłem, co potwierdziła frekwencja. Swoją obecnością zaszczycił nas także Prezes Stowarzyszenia WIOSNA – ks. Jacek Stryczek.Kwietniowe spotkanie dla Korporantów i Sympatyków K!UEK połączone
z zaproszeniem Laureatów i Nominowanych Konkursu Laury Magellana upłynęło w serdecznej, luźnej atmosferze. Z pewnością sprzyjał nam klimat krakowskiego Kazimierza.

Na wstępie usłyszeliśmy kilka słów od naszego Prezesa Marka Dworaka, każdy uczestnik pokrótce się przedstawił, poznaliśmy nowego managera biura oraz nową koncepcję spotkań, którą przedstawił Jarosław Balsamski.

W kolejnej części spotkania odbył się panel dyskusyjny zatytułowany „Moja droga do sukcesu”, w którym wzięli udział nasi Korporanci – Henryk Siodmok i Konrad Hernik oraz Magellani – ks. Jacek Stryczek i Rafał Ziobro.

Temat panelu okazał się bardzo rozległy, przeszliśmy od recepty na sukces
w kryzysie, przez kwestię związków zawodowych i tematykę CRS.
Ks. Jacek Stryczek opowiedział także o fenomenie Szlachetnej Paczki i skąd pojawiła się jej idea. Natomiast od Rafała Ziobro dowiedzieliśmy się
o atrakcjach, które czekają na śmiałków chcących jak on pokonać wpław Cieśninę Gibraltarską, Magellana lub inną trasę w zimnej wodzie morskiej – wydzielanie się endorfin oraz ryzyko spotkania z rekinami:)

Słuchacze włączyli się aktywnie w rozmowę, w trakcie wieczoru pojawiły się liczne pytania do panelistów, a także własne przemyślenia.

Na spotkaniu gościliśmy nowe twarze – wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy ponownie na kolejne spotkania K!UEK.

 

 


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności