Kraków: Noble Bank - Private Banking w Polsce


2008-04-30

Zapraszamy na spotkanie w Krakwoie w dniu 9 maja z Maurycym Kühnem, Członkiem Zarządu Noble Banku, poświęcone usługom bankowości prywatnej w Polsce. Maurycy omówi perspektywy i kierunki rozwoju rynku usług bankowych dla zamożnych Klientów.Maurycy Kühn ukończył SGGW w Warszawie, uzyskując dyplom lekarza weterynarii, oraz MBA w Duke University w USA. Karierę zawodową zaczynał od posady lekarza weterynarii w Connecticut (1989-1992), gdzie następnie pełnił funkcję menedżera miejscowego szpitala. W 1997 r. pracował dla Morgan Stanley w Londynie i Nowym Jorku, a w latach 1998-2000 r. w The Boston Consulting Group w San Francisco, Monachium i Warszawie.

Jest współtwórcą kategorii doradztwa finansowego w Polsce i założycielem firm Expander oraz Open Finance. W 2006 r., wraz z Jarosławem Augustyniakiem i Krzysztofem Spyrą, otworzył Noble Bank – pierwszą w Polsce instytucję wyspecjalizowaną w usługach typu private banking.

Data spotkania: 9 maja 2008 (piątek)
Start godzina: 19.00
Miejsce Spotkania: Piwnica Wiślna 12, ul Wiślna 12

Idąc od strony rynku, mijamy Gołębią i przed końcem Wiślnej PO LEWEJ STRONIE, tuż przed księgarnią Stanisława, wchodzi się do bramy, po lewej stronie są drzwi na schody prowadzące do restauracji.

Uczestnictwo w spotkaniu wymaga potwierdzenia


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności