KRAKÓW 20.10.2017 "Magia kruszcu, czyli wszystko o Złocie"


2017-10-13

20.10.2017 r. o godz. 19.00 odbędzie się Pierwsze powakacyjne spotkanie Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego (AE) w Krakowie!

Miejsce: Kawiarnia Lwowska

ul. Lwowska 2/1

30-548 Kraków20.10.2017 r. o godz. 19.00 odbędzie się Pierwsze powakacyjne spotkanie Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego (AE) w Krakowie!

 

Już teraz zapisz tę datę w swoim kalendarzu i daj znać swoim znajomym z UEK/AE! :)

 

Miejsce: Kawiarnia Lwowska

ul. Lwowska 2/1

30-548 Kraków

https://www.facebook.com/Kawiarnia.Lwowska/

 

Naszym Prelegentem będzie Pan Rafał Wójcik, Menedżer ds. klientów kluczowych w krakowskim oddziale Mennicy Wrocławskiej grupa Goldenmark (Lider na polskim rynku złota).

 

Tematem spotkania będzie "Magia kruszcu, czyli wszystko o Złocie"

 

Od zarania dziejów złoto odgrywało znaczącą rolę w życiu narodów – początkowo, jako ozdoba, później jako waluta.

 

Złoto pobudza Wyobraźnię i Ekonomię, jest przedmiotem pożądania ludzi na całym świecie i obiektem badań naukowców. Czy wiesz dlaczego ten metal jest tak ważny dla lotnictwa? Czy wiesz dlaczego warto kupować złoto pod koniec roku kalendarzowego? A może masz inne nurtujące Cię pytania odnośnie złota, które chcesz zadać naszemu ekspertowi?

 

Wszystko to na najbliższym spotkaniu KUEK 20.10.2017 o godz. 19:00.

 

O Grupie Goldenmark

Grupa Goldenmark, zrzesza spółki zajmujące się obrotem metali szlachetnych, to lider na polskim rynku złota. Jednym z filarów grupy jest Mennica Wrocławska, posiadająca oddziały w 13 miastach w Polsce. Uczestniczy w programie Rzetelna Firma i posiada Złoty Certyfikat Rzetelności. Jest członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Poprzez profesjonalny skup złota, weryfikację i wstępną rafinację we własnym laboratorium bierze aktywny udział w procesie produkcji złota. Jest także dostawcą półproduktów ze złota i srebra dla jubilerów oraz hurtowym dystrybutorem biżuterii.

 

Zapraszamy

 

Zarząd KUEK


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności