WARSZAWA - spotkanie Korporacji UEK 03.03.2016


2016-02-16

Wszystkich Korporantów i Sympatyków KUEK - stowarzyszenia absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - zapraszamy na warszawskie spotkanie z Magdaleną Petryniak.

 

Termin spotkania: 3 marca 2016, czwartek, g.18:00Wszystkich Korporantów i Sympatyków KUEK - stowarzyszenia absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - zapraszamy na warszawskie spotkanie z Magdaleną Petryniak.

 

Termin spotkania: 3 marca 2016, czwartek, g.18:00

 

Tytuł : Siła opowieści i empatycznego słuchania w komunikacji liderów :

• Renesans Storytellingu – dlaczego jest to skuteczne narzędzie w rękach każdego lidera

• Siła opowieści wg badań antropologów, socjologów, psychologów i neurologów

• Model budowania opowieści – Storyboard i karty Story Seekers®

• Jakie opowieści budować, by porywać tłumy, angażować ludzi i przekonywać do zmiany ?

• Jakie opowieści budują autentyczną relację i zaangażowanie

• Biblioteka opowieści firmowych i prywatnych – własne repozytorium

 

Magdalena Petryniak, prezes Story Seekers® Polska, właścicielka Grupy SAPR

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu. Certyfikowany trener Mike Bosworth Leadership w zakresie metodologii Story Seekers®. W tej metodzie prowadziła projekty i warsztaty dla firm w wielu krajach, w tym USA, UK, Singapurze, Czechach i Polsce. Od 10 lat realizuje projekty z zakresu komunikacji marketingowej i komunikacji społecznej. Prowadząc własną firmę (Grupa SAPR), przeprowadziła ponad 50 kampanii marketingowych i PR dla firm i instytucji, koordynowała również kampanię lobbingową, która doprowadziła do zmiany prawa. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami „Harvard Business Review Polska”. Współtwórca i gospodarz ponad 30 konferencji z międzynarodowymi ekspertami „Harvard Business Review Polska”, wysokiej klasy mówca i prezenter. Szkoli i aktywnie wspiera menedżerów w zakresie komunikacji, bazując na metodzie Story Seekers®. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Biznesu, Leadership Program w Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health w USA czy Akademii Innowacji ICAN Institute. Aktywnie zaangażowana w działalność społeczną.

 

Dodatkowo krótki warsztat z emisji głosu i dykcji poprowdzi Dorota Rubin, absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Aktorka współpracująca z warszawskimi teatrami, głównie z Teatrem Narodowym.

Trener z zakresu umiejętności interpersonalnych dla różnych grup odbiorców, nauczycieli, sprzedawców, menedżerów.

Autorka szkoleń z zakresu budowania wizerunku, komunikacji, pracy głosem i ciałem, asertywności, technik sprzedaży, obsługi klienta.

Studentka Podyplomowych Studiów Coachingu Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii, ukończyła staż w ośrodku terapeutycznym "Ogród" w Warszawie. Wykładowca na studiach podyplomowych – Pedagogika Teatru – przedmiot „Praca z grupą” (Uniwersytet Warszawski)

 

Wstęp wolny.

Miejsce i szczegóły dotyczące spotkania zostaną wysłane drogą mailową do naszych korporantów i sympatyków.

Zachęcamy do zapisania się do naszego stowarzyszenia i do newslettera:

www.kuek.pl/Dolacz-do-nas.6.0.html


 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu - zaloguj się.

Jeśli nie jesteś członkiem Korporacji, a chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się, a następnie zgłoś udział.

Aktualności