Kim jesteśmy


Korporacja Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jest organizacją powstałą z inspiracji stowarzyszeniami absolwenckimi  znanych  zachodnich szkół biznesowych.  Jej zadaniem jest tworzenie aktywnego środowiska networkingowego i skupiania wyróżniających się absolwentów uczelni.  Organizacja stanowi platformę wymiany kontaktów, doświadczeń, wzajemnej inspiracji dla środowiska absolwenckiego. Tworzy wielopokoleniowe środowisko osób pracujących w różnych branżach. Członkami stowarzyszenia  są przedsiębiorcy, menedżerowie i naukowcy, których wyróżnia umiejętność tworzenia trwałych kontaktów i relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i poparciu. 

Dzielenie się wiedzą oraz nawiązywane relacji z jak najszerszymi kręgami z różnych branż, to postawy promowane przez organizację. Podejście to sprzyja efektywnej wymianie informacji oraz ułatwia rozwój zawodowy i osobisty jej członków.(Przeczytaj więcej o Wartościach Korporacji UE)

Podstawą utrzymywania kontaktu między członkami są comiesięczne spotkania odbywające się w Krakowie oraz Warszawie. Jesteśmy w trakcie tworzenia spotkań w Nowym Jorku i Londynie. Mamy internetowy system do zarządzania kontaktami, gdzie każdy posiada własny profil oraz możliwość wyszukiwania ludzi o zadanych kompetencjach czy specjalistycznych umiejętnościach. Stowarzyszenie formalnie istnieje od maja 2002 (Przeczytaj więcej o naszej historii) zrzesza absolwentów UE z całej Polski, a także z zagranicy. Wśród nas są ludzie pracujący w różnych branżach; są też przedsiębiorcy, urzędnicy i naukowcy. Jest to również środowisko wielopokoleniowe.

Od czego zacząć?


Jesteś zainteresowany przystąpieniem do Korporacji UEK? Zacznij od założenia sobie profilu w naszej bazie i subskrybuj nasz newsletter. Na podany adres email otrzymasz informacje o spotkaniach i aktualnościach, będziesz mógł spotkać się z nami bezpośrednio i porozmawiać o procesie rekrutacji. Przejdź do subskrypcji newsletter

Kim jesteśmy