Uwaga korporanci! 22 kwietnia rusza projekt "Szkolenie za Szkolenie"


2006-04-14

Korporacja AE skupia doświadczonych specjalistów różnych dziedzin zarządzania. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie poszczególnych osób postanowiliśmy uruchomić projekt "Szkolenie za Szkolenie" w celu wymiany doświadczeń, podniesienia swoich kwalifikacji oraz własnego rozwoju poprzez wspólne szkolenie się osób skupionych na jednej grupie tematycznej.

Szkolenia będą prowadzone przez korporantów, którzy zdobyli już doświadczenie i są ekspertami w swojej dziedzinie. Szkolenia będą organizowane w grupach kilkuosobowych. Zasadą projektu jest to, że w danej grupie tematycznej każdy z uczestników przeprowadza szkolenie z danego zagadnienia dla pozostałych członków, w ten sposób raz jest szkolącym, a kilkakrotnie słuchaczem. Szkolenia mogą też mieć charakter warsztatowy czy dyskusyjny - zarówno forma, zakres, terminy i miejsce są określane wspólnie przez członków danej grupy szkoleniowej. Do każdej z grup tematycznych może zapisać się 2 wolnych słuchaczy (osoby nie będące ekspertami w danej dziedzinie, ale chcące pogłębić wiedzę w tym zakresie).

Trzy pierwsze grupy szkoleniowe, które powstały to:
1. Grupa Zarządzania Projektami - Optymalizacja Procesów (osoba odpowiedzialna Krzysztof Pawlak)
2. Grupa IT (osoba odpowiedzialna Borys Skraba)
3. Grupa Finanse (osoba odpowiedzialna Paweł Nowakiewicz)
W przygotowaniu także jest Grupa Marketing i PR.

Uwaga! Pierwszy cykl szkoleń rusza już 22 kwietnia (sobota) w Krakowie z zakresu Zarządzania projektami - Optymalizacji Procesów. Tematem szkolenia będzie "Optymalizacja kosztów od strony zakupowej".

Cykl szkoleń zakończy się wydaniem dokumentu stwierdzającego odbycie serii szkoleń z zakresu "Optymalizacji kosztów". W szkoleniu weźmie udział Krzysztof Pawlak z Hewlett-Packard, Grzegorz Abram z Plivy Kraków oraz Paweł Nowakiewicz z GD&K Finance&Leasing sp. z o.o.

Mamy jeszcze 2 wolne miejsca dla osób szkolących oraz 2 dla potencjalnych wolnych słuchaczy. Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu wyślij zgłoszenie na krzysztof.pawlak(at)hp.com Zapraszamy!

Więcej o szkoleniach na http://forum.korporacjaae.pl/index.php?c=3.
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności