Spotkanie Wigilijne z Lożą Trójmiasta


2006-12-20

W dniu 14 grudnia w siedzibie Honorowego Ambasadora Miasta Gdańska odbyła się uroczysta Wigilia, na którą Marek Naruszewicz – Kanclerz Kapituły Loży Trójmiasto zaprosił przedstawicieli zarządu Korporacji AE Kraków.

fot. P. Arczewski

fot. P. Arczewski

Na spotkaniu gościli: Cezary Windorbski – Honorowy Ambasador Miasta Gdańska w Warszawie, Artur Jabłoński – Prezes Zarządu Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego, członkowie i sympatycy Loży Trójmiasto, ludzie pochodzący z Trójmiasta lub zawodowo z nim związani.

Na spotkaniu podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia oraz wymieniliśmy swoje ostatnie doświadczenia z zakresu działania naszych stowarzyszeń. Loża Trójmiasto m. in. planuje także uruchomienie swojej filii w Londynie, pogratulowano nam oddziałów K!AE w Londynie i Nowym Jorku.

Jak tradycyjnie podczas takich spotkań podano wyśmienicie przyrządzonego karpia oraz inne wigilijne potrawy, do których degustowaliśmy wina z Winarium.

W imieniu przedstawicieli Loży Trójmiasto przekazujemy naszym Korporantom życzenia Wesołych Świąt oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku!
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności