Relacja Warszawa: Relacja ze spotkania z Grzegorzem Kujawskim


2010-11-20

11 października odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Korporacji w Warszawie. Prelegentem był nasz korporacyjny kolega Grzegorz Kujawski - Doradca Podatkowy i Partner KNDP SP.K, który podzielił sie z nami niezwykle cennymi radami odnośnie efektywnego korzystania z usług prawniczych.

Grzegorz podzielił swoje wystąpienie na kilka części, w których poruszał tematy zawierające bardzo praktyczne wskazówki odnośnie współpracy z kancelariami prawniczymi. Zaczął od podstawowego zagadnienia, mianowicie jak najlepiej wybrać prawnika, który pomoże nam w rozwiązaniu naszego problemu. Kolejną rzeczą omawianą przez Grzegorza to mocne i słabe strony małych i dużych kancelarii. Następnie dowiedzieliśmy się w jaki sposób najkorzystniej jest się umówić z prawnikiem odnośnie wynagrodzenia oraz w jaki sposób ustalać zakres obowiązków wraz z odszkodowaniami za źle wykonane usługi.

Spotkanie to okazało się strzałem w dziesiątkę, a wystąpienie Grzegorza dużą dawką przydatnych informacji! Korporacja coraz prężniej działa w Warszawie. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkania! 
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności