II Charytatywny Bal Błękitny Absolwenta


2012-01-04

Zapraszamy na II Charytatywny Bal Błękitny Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

 

4 lutego 2012 r., Kopalnia Soli "Wieliczka" Komora "Warszawa"

 

Bal Błękitny to długoletnia, wyjątkowa tradycja społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uniwersytecki Bal jest jedną z najstarszych tego typu imprez w Krakowie, a jego tradycje sięgają czasów przedwojennych.

Już tradycyjnie, 20% dochodu ze sprzedaży biletów oraz cały dochód z licytacji i loterii przekazany zostanie na Stypendium im. Księcia Aleksandra Lubomirskiego (dla młodzieży polskiej ze Wschodu)*.

Cena uczestnictwa w Balu to 220 zł za osobę. Pracownikom, członkom Stowarzyszenia Absolwentów UEK oraz członkom Korporacji Absolwentów UEK przysługuje zniżka - cena za bilet wynosi 190 zł za osobę, natomiast ich osoby towarzyszące nie będące pracownikami czy członkami ww. organizacji ponoszą pełna odpłatność.

Zabawa rozpoczyna się o godz. 20.00. W tym roku do tańca przygrywać będzie zespół De Colt.

Formularz rejestracyjny: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/balblekitny/formularz-rejestracyjny.html

* Stypendium im. Księcia Aleksandra Lubomirskiego przeznaczone jest na wsparcie materialne niezamożnych osób, w tym w szczególności sierot oraz pochodzenia polskiego mieszkańców dawnych kresów wschodnich Rzeczypospolitej. O stypendium ubiegać się mogą studenci UEK studiów stacjonarnych, studiujących lub rozpoczynających studia pierwszego lub drugiego stopnia.

Tak bawiliśmy się w roku ubiegłym: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/balblekitny/relacja-z-balu-2011.html

Więcej informacji: www.balblekitny.uek.krakow.pl

E-mail: balblekitny@uek.krakow.pl, tel. 12 293 54 96 

 
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności