Ruszyła IV edycja Laurów Magellana!


2011-10-19

Nasz sztandarowy konkurs rozpoczęliśmy Konferencją Prasową w siedzibie Lewiatana w Warszawie.

W pięknym miejscu, tuż obok Łazienek Królewskich, wystartowały Laury Magellana.

 „Laury Magellana” to nagrody za wyjątkowe dokonania w dziedzinie zarządzania i biznesu oraz wybitne osiągnięcia społeczne przyznawane przez Korporację Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ideą konkursu jest poszukiwanie współczesnych Magellanów, którzy, podobnie jak słynny portugalski żeglarz i odkrywca, podejmują w życiu nieprzeciętne wyzwania i łącząc wizję z wytrwałością osiągają wybitne efekty.

W tym roku nastąpiła znacząca zmiana i przekroczenie granic - tegoroczne Jury jest międzynarodowe, w jego skład weszli m.in.: Brian Tracy, ekspert z obszaru rozwoju osobistego i strategii biznesowych, Frederic Amoudru, dyrektor generalny BNP Paribas na Polskę,  dr Peter Stadelmann, COO Malik Management w St. Gallen, międzynarodowej firmie specjalizującej się w nowoczesnych metodach zarządzania systemowego, prof. Jerzy Hausner, prof. Roman Niestrój, Grzegorz Hajdarowicz, przedsiębiorca, współwłaściciel wydawcy Rzeczpospolitej, Marek Karabuła, wiceprezes PGNiG. 

Zgłoszenia kandydatów do IV edycji konkursu przyjmowane będą od 18 października do 15 grudnia 2011 r. Kandydaci mogą zgłaszać się sami lub za pośrednictwem osób trzecich poprzez formularz na stronie http://laurymagellana.pl/index.php?id=71

Wśród dotychczasowych laureatów konkursu „Laury Magellana” są m.in.: prof. Leszek Balcerowicz, Wojciech Sobieraj – twórca i założyciel Alior Bank, Sobiesław Zasada - wybitny polski kierowca rajdowy, który w l. 90-tych został generalnym przedstawicielem Mercedesa w Polsce, Konrad Hernik – Prezes Armatura SA, Rafał Brzoska – pomysłodawca prywatnego operatora pocztowego InPost, Katarzyna Rogowiec – mistrzyni paraolimpijska w biegach narciarskich (Turyn 2006).

Więcej na laurymagellana.pl
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności