Relacja Kraków: spotkanie otwierające przewodnictwo Zarządu VI Kadencji


2011-10-19

Nowy sezon spotkań krakowskich otwarliśmy wieczorną kawą na Kazimierzu.

W przyjaznych ścianach restauracji Galimatias toczyły się rozmowy na temat planów i celów nowego zarządu i starych członków Korporacji.


Poruszanych było wiele tematów, między innymi te, dotyczące formuły spotkań, komunikacji wewnątrz K!UEKu, Balu Błękitnego, czy naszego integracyjnego wyjazdu.


Marek Dworak (nowy przewodniczący zarządu Korporacji od 17.09.2011 roku) przedstawił listę działań i spraw, którymi się zajmie nowa "Szóstka" (w tegorocznym zarządzie jest 6 członków). Motywem przewodnim jest "lepsza jakość", jakość:

1. Laurów Magellana (nagłośnienie konkursu, zbudowanie silnego wizerunku wydarzenia i sprawienie, by na stałe wpisał się w kalendarze znanych i poważanych osób ze świata biznesu)

2. Spotkań (organizacja spotkań z osobami "laureatami nagrody Nobla", mniej wykładów, więcej wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy)

3. Nowych Korporantów (sprawniejsza organizacja przyjmowania nowych członków, nacisk na wielopokoleniowość K!UEKu)


4. Współpracy z UEk (nawiązanie współpracy i zaproszenie do Korporacji pracowników naukowych Uczelni)

 

Padło wiele interesujących pomysłów, na przykład dotyczący stworzenia w ramach Korporacji zespołu ekspertów, którzy wygłaszaliby komentarze i opinie dotyczące życia gospodarczego Polski w mediach.


Spotkanie zakończyło się nieformalnymi rozmowami uczestników spotkania.
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności