Malik on Management dla Korporantów i Sympatyków K!UEK


2012-11-15

Dzięki uprzejmości prof. Fredmunda Malika, założyciela firmy Malik Management ze Szwajcarii - Mecenasa Konkursu Laury Magellana korporanci oraz sympatycy będą otrzymywali, nieodpłatnie do marca 2013 serię Malik on Management (MoM). Wszyscy, którzy pasjonują się zarządzaniem i poszukują doskonałości zarządczej znajdą w MoM inspirację do przemyśleń i działań, a także będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowatorskich i światowych systemowych rozwiązaniach zarządczych.

Prof. F. Malik należy do grona myślicieli zarządzania takich jak P. Drucker, jest szczególnie znany i ceniony w niemieckojęzycznym obszarze językowym. P. Drucker powiedział o nim, że „jest niekwestionowanym ekspertem i jednym z najbardziej wpływowych myślicieli zarządzania w Europie, tak w teorii jak i w praktyce”. Książki F. Malika zaliczane są do kanonu podstawowej literatury zarządczej na świecie.

Malik Management ze Szwajcarii jest firmą specjalizującą się w zarządzaniu złożonymi problemami tak firm jak i rządów. Centralnym narzędziem firmy jest metoda Malik SuperSyntegration® - szybka, bardzo skuteczna i umożliwiająca osiągnięcie najbardziej złożonych i trudnych celów dużych przedsięwzięć, w bardzo krótkim czasie. Metoda SuperSyntegration angażując kluczowych dla powodzenia organizacji ludzi, wyzwala zmianę i motywację do osiągania bardzo wymagających celów.

Więcej: www.malik-management.com

 

 
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności