Relacja Kraków: Warsztaty z biznesowego savoir-vivre 19 kwietnia 2012


2012-04-26

Nowy pomysł spędzania comiesięcznych spotkań się sprawdził! Warsztaty z biznesowego savoir-vivre bardzo się podobały, wymieniliśmy się doświadczeniami i sytuacjami, z którymi się na co dzień spotykamy..

Kwietniowe spotkanie w Krakowie odbyło się w miłej atmosferze w  Klubie Grota 2 na Kampusie UEK. Miejsce spotkania wpłynęło na wspomnienia wśród uczestników czasów studenckich.

Naszym gościem była Sylwia Królikowska – Evenhuis, trener i konsultant INVENTI Consulting, z wykształcenia psycholog biznesu. W INVENTI jej szkolenia opisywane są jako jedne z najlepszych, w których uczestnicy brali udział, potrafi zmotywować grupę do pracy i zaangażowania, co myślę, że możemy śmiało potwierdzić z własnego doświadczenia.

Podczas warsztatów zostały omówione następujące zagadnienia:

•       Precedencja czyli zasady pierwszeństwa,

•       Podawanie dłoni (głównie pod kątem analizy najpopularniejszych błędów popełnianych w tym obszarze),

•       Przedstawianie siebie i innych,

•       Wymiana wizytówek,

•       Kontakt telefoniczny,

•       Netykieta,

Każde zagadnienie omówione zostało na przykładach, uczestnicy spotkania odgrywali scenki  z sytuacji, w których się znaleźli lub które mogą dopiero napotkać w przyszłości. Ciekawym zagadnieniem było faux-pas i nie wytknięcie go drugiej osobie, co jak się okazało nie zawsze jest takie łatwe.

W spotkaniu wzięły udział nowe twarze, którym dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy ponownie na kolejne spotkania (najbliższe w Krakowie 10 maja).

Pozostałe osoby zapraszamy do zapoznania się z prezentacją savoir-vivre przygotowaną przez Inventi INVENTI Consulting, którą możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce: wspólne pliki: http://www.kuek.pl/Wspolne-pliki.44.0.html

Zapraszam również do odwiedzenia strony INVENTI Consulting: www.inventi.pl , na której możecie znaleźć oferowane przez firmę szkolenia lub bezpośredni kontakt z właścicielem firmy i naszym korporantem Markiem Warejko, marek.warejko@inventi.pl.
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności