Ruszyła VI edycja Konkursu Laury Magellana


2013-12-18

Wizja, wytrwałość, zaangażowanie – to cechy współczesnego Magellana. Po raz kolejny szukamy niezwykłych osobowości ze świata związanego z zarządzaniem.

Od 16 grudnia br. do 14 lutego 2014 można zgłaszać kandydatury w kategoriach: Magellan Roku, Debiut Roku, Menadżer Roku. Ponadto po raz pierwszy w historii konkursu tytuł  i wyróżnienie za Osiągnięcie Pozazawodowe Roku staje się kategorią otwartą, w których mogą brać udział nie tylko absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego.

- Rozpoczynamy poszukiwanie osób, które osiągnęły coś co wydaje się niemożliwe. Ludzi, którzy  wykazali się magellanowską postawą zarówno w biznesie jak i poza nim. Jestem przekonany, że tak jak w poprzednich latach i w tej edycji znajdziemy równie ciekawych kandydatów, którzy zmieniają naszą rzeczywistość na lepszą –  uważa Marek Dworak Prezes Korporacji UEK.

Nominowanych tegorocznej edycji wyłoni jury w składzie: Prof. Ryszard Tadeusiewicz, Ryszard Petru, Solange Olszewska, Krzysztof  Hołowczyc, Artur Zipf, Grzegorz Hajdarowicz, Prof. UEK Andrzej Chochół, a także dr Dominika Salwa.

Partnerem Strategicznym Konkursu jest Malik Switzerland, Partnerem Wspierającym Alior Bank, krakowska agencja MK GROUP to Wyłączny Partner ds. PR., natomiast Partnerstwo Honorowe nad Konkursem objęli: Towarzystwo Ekonomistów Polskich oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Patronat medialny nad imprezą sprawuje: Rzeczpospolita, Bloomberg, PAP,  Luksus Portal, Sukces, Kurier UEK, Money.pl, dlaStudenta.pl.

Laureatów konkursu poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 14 marca 2014 roku. Kandydatów może zgłosić każdy poprzez wypełnienie formularza konkursowego.

Lista nagrodzonych do tej pory pokazuje, że w Polsce nie brak współczesnych Magellanów. Ten konkurs daje możliwość wyróżnienia odkrywców i wizjonerów, którzy niczym słynny podróżnik zmieniają świat. Jest szansą na ich pokazanie, którą warto wykorzystać.

Zapraszamy do odwiedzenia strony laurymagellana.pl
<- Wstecz do: Aktualności

Aktualności